NAROŻNIKI

Narożniki stylowe do salonu

Małe przestrzenie wymagają funkcjonalnych rozwiązań. Właściciele mieszkań o niewielkich rozmiarach nie mogą sobie pozwolić na komplet sof i foteli, które zapełnią całe wnętrze, uniemożliwiając wniesienie jakichkolwiek innych mebli. Z tego względu warto szukać modeli łączących w sobie wiele funkcji. Takie meble zaoszczędzą miejsce, które musiałoby być wykorzystane na kilka egzemplarzy. Dlatego doskonałe rozwiązanie do salonu stanowi narożnik z funkcją spania.

Czytaj więcej…

Dlaczego warto kupić narożnik do salonu?

Kąty w pomieszczeniu rzadko kiedy są maksymalnie wykorzystywane z tego względu, że trudno jest dopasować mebel w tym miejscu. Postawienie tradycyjnej sofy lub fotela stanowi jakieś rozwiązanie, ale w samym kącie mało komu będzie wygodnie. Z kolei, gdy nieco odsuniemy je do środka pokoju, za meblami pozostaje pusta, niewykorzystana przestrzeń. A w sytuacji, gdy każdy centymetr się liczy, zagracanie jej byle czym mija się z celem. Z tego względu doskonałą opcję stanowi narożnik tapicerowany. Tego typu meble są skonstruowane w taki sposób, aby wypełniły wolną przestrzeń w kącie i zamieniły ją na w pełni użytkową. Duży narożnik do salonu pomieści sporo osób na raz. Dzięki temu nie będą Państwo musieli stawiać kolejnego mebla do siedzenia, który nie dość, że zająłby potrzebne miejsce, to jeszcze trudno byłoby wygospodarować kilka centymetrów na wygodne przejście.

Narożniki są na tyle duże, że pozwalają na komfortowe korzystanie kilku osób na raz. Nie będą Państwo musieli się martwić o zbyt mało miejsca i dostawianie krzeseł dla gości, ponieważ mebel ten jest wprost stworzony dla większej ilości osób. A gdy są Państwo sami lub mają niewielką rodzinę, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wygodnie się położyć i rozprostować nogi.

Stylowe narożniki mają jeszcze jedną ważną zaletę – dodatkowe miejsce do spania. Nie potrzeba wolnej przestrzeni na rozłożenie materaca czy dodatkowego pokoju przeznaczonego specjalnie dla gości, żeby móc wygodnie kogoś przenocować. Wystarczy, że pociągnie się za uchwyt, a wnętrze narożnika ukaże kolejne wygodne łóżko. Materac może mieć nawet 2 m długości, dlatego bez większych problemów wyśpią się na nim dwie dorosłe osoby. Metalowy stelaż zapewnia stabilność całej konstrukcji, a gruba pianka zapobiega sytuacji, gdy śpiąca osoba czuje pod plecami twardy stelaż łóżka.

Narożniki stylowe do salonu – Limex Meble

W naszej ofercie znajdują się eleganckie narożniki do salonu we włoskim stylu. Te piękne meble ozdobią każdy salon i pokój dzienny, sprawiając, że przestrzeń nabierze luksusowego charakteru. Specjalizujemy się w meblach o klasycznych kształtach. Do obić wykorzystujemy najlepszej jakości, miękkie i wytrzymałe materiały. Konstrukcja produkowana jest ze szlachetnych gatunków drewna, które przez wiele lat użytkowania nadal wygląda doskonale. Jeśli marzą Państwo o własnym stylowym narożniku z funkcją spania, zachęcamy do kontaktu z nami. Mogą Państwo wybrać egzemplarz dostępny w naszym salonie meblowym, sprowadzony prosto ze słonecznych Włoch czy wyprodukowany według własnej wizji.

Zobacz także: Sofy do salonu

Image
SZAFY
Image
BIURKA
Image
BARKI