MEBLE DO SALONU

Meble stylowe do salonu

Wiele osób, projektując swoją własną przestrzeń, staje przed trudnym wyborem – postawić na nowoczesne czy klasyczne meble? Jest to o tyle istotna decyzja, że te dwa style kompletnie się od siebie różnią, a niedoświadczeni w temacie urządzania wnętrz właściciele domów lub mieszkań niemal na pewno nie poradzą sobie z łączeniem ich elementów. Z tego względu najbezpieczniejszą opcją jest jednoznaczny wybór. Może i styl nowoczesny jest uniwersalny i pasuje do wszystkiego, ale to klasyczne meble mają duszę, której nie da się w żaden sposób podrobić.

Czytaj więcej…

Klasyczne meble drewniane do salonu

Nie istnieją piękniejsze, bardziej estetyczne oraz przyciągające wzrok elementy wystroju niż meble do salonu klasyczne. Drewniane ławy, witryny, fotele, sofy czy stoliki tworzą w pomieszczeniu ciepło oraz przytulność, dzięki czemu przebywanie wewnątrz kojarzy się z komfortem i bezpieczeństwem. Meble klasyczne drewniane do salonu często posiadają opływowe, miękkie kształty. Zaokrąglone elementy sprawiają, że sofy czy fotele stają się niezwykle wygodnymi miejscami do siedzenia. Doskonale dopasowują się do kształtu ciała w przeciwieństwie do mebli nowoczesnych, które zazwyczaj posiadają proste formy.

Meble stylowe do salonu

Jako miłośnicy klasycznego wystroju wnętrz oferujemy naszym klientom stylowe meble włoskie do salonu. Wszystkie modele produkowane są w wysokogatunkowego drewna, które cechuje się wytrzymałością oraz pięknym wyglądem nawet po wielu latach eksploatacji. W ramach naszej oferty prezentujemy fotele i sofy. Każdy element drewnianych mebli do salonu może zostać spersonalizowany – począwszy od obić, przez konstrukcję, nogi, oparcie, siedzisko, podłokietniki, a na kształcie całości kończąc.

Innymi dostępnymi w naszej ofercie meblami klasycznymi do salonu są witryny. Te reprezentacyjne elementy wyposażenia to świetna okazja na wyeksponowanie estetycznych ozdób, zdjęć rodzinnych, zastawy stołowej oraz innych przedmiotów mających sentymentalną bądź majątkową wartość dla właścicieli. Polerowane drewno i przezroczyste szyby sprawdzą się jako idealne tło dla cennych przedmiotów.

Stolik kawowy to centralne miejsce w każdym salonie. To tu zbiera się cała rodzina wraz z gośćmi, aby skosztować przekąsek lub wypieków i porozmawiać nad filiżanką aromatycznej kawy. Z tego względu produkujemy stoliki wytrzymałego drewna, które jest odporne na intensywne użytkowanie na co dzień.

Czym byłby salon bez odpowiedniej komody? To jeden z najbardziej funkcjonalnych sprzętów. Wewnątrz niej można schować wszystkie przedmioty, które chce się ukryć przed oczami gości lub potrzebne są od czasu do czasu. Misternie zdobione fronty przykuwają wzrok i nadają bardziej ozdobny charakter salonowi.

Meble klasyczne do salonu sprzedajemy na trzy sposoby. Pierwszy to wybór modeli dostępnych na wystawie w naszym sklepie. W ramach drugiego sprowadzamy meble włoskie do salonu z samej słonecznej Italii. Trzeci to zaprojektowanie wymarzonego sprzętu klienta i wykonanie go na zamówienie. Dlatego, jeśli szukają Państwo wyjątkowych, stylowych mebli do salonu, zapraszamy do kontaktu, a spełnimy Państwa oczekiwania i dostarczymy takie elementy wyposażenia, które idealnie dopełnią wystrój pokoju dziennego.

Image
SZAFY
Image
BIURKA
Image
BARKI