SZAFY

Stylowe szafy włoskie

Szafy włoskie

Stosowne umeblowanie domu wpływa na wiele aspektów życia domowników. Każdy wyznaje własne preferencje oraz styl, w którym czuje się korzystnie. Potrzeba i chęć, przebywania we wnętrzach bliskich sercu, jest naturalna – wpływa to na samopoczucie oraz strefę komfortu. Niezależnie od domu, szafa jest podstawowym oraz niezbędnym meblem. Aby w pełni oddawała charakter wnętrza, jej wybór powinien być podyktowany stylem oraz klasą! Szafy drewniane stylizowane to idealny wybór dla pasjonatów Włoch oraz osób, ceniących wysoką jakość.

Czytaj więcej…

Szafy stylowe oraz szafy designerskie

Przestrzeń mieszkalna powinna być wyrazem duszy, a tym samym, zyskiwać wyjątkowy charakter – zarówno gdy mowa o sypialni, salonie, jak i innych pomieszczeniach w domu. Nasza oferta skupia się na wyselekcjonowanych meblach, a w tym stylizowanych szafach bijących w rytm włoskiej harmonii oraz klasy. Są to wyroby kierowane dla osób o nieprzeciętnym guście, pragnącym stworzenie przestrzeni w sposób nieszablonowy. Zważając na wyjątkowość, z powodzeniem nadają styl, jak i dopełniają stworzoną wcześniej aranżacje. Nie ograniczamy się wyłącznie do konkretnego modelu, tak więc każdy mebel, zyskuje wyjątkowość. Wybierać można spośród wielu projektów skupiających się na szafach drewnianych, stylizowanych. Jako że prawidłowy wymiar jest kluczowy, do dyspozycji przedstawiamy wiele wariantów, które świetnie nadadzą się zarówno do mniejszych, jak i większych metraży.

Wysoka jakość włoskich szaf

Wybór materiału jest kluczowy, ponieważ poza kwestiami wizualnymi, wpływa na wysoką klasę produktu oraz jego jakość. Tworzymy meble tak, aby z powodzeniem towarzyszyły wnętrzu przez długie lata. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wybór najlepszych specjalistów w dziedzinie stolarstwa oraz projektowania. Jedynym ograniczeniem, jest kreatywność. Cechą drewnianych szaf jest precyzja oraz dbałość o najmniejsze detale – właściwości materiału, pozwalają na osiągnięcie sukcesu twórczego. Pozyskujemy surowce wyłącznie z zaufanych źródeł, minimalizując możliwe nieprawidłowości do zera. Dzięki temu, nie ma mowy o wybrakowanych elementach lub nieprawidłowej obróbce w trakcie wytwarzania. Drewniane szafy mogą znaleźć się w wielu pomieszczeniach, nawet i biurach oraz siedzibach rozmaitych firm. Ich klasa to synonim reprezentatywności, luksusu oraz wyważenia – interesanci oraz partnerzy, zwracają uwagę na wystrój znacznie bardziej, niż wcześniej uważano.

Realizacje – ekskluzywne szafy włoskie

Specjalizujemy się w imporcie mebli z Włoch, projekty są realizowane na indywidualne zamówienie. Produkcja, odbywa się w zakładzie stolarskim czyniąc każdą szafę, jedyną w swoim rodzaju. Stosujemy się do wszelkich norm oraz przepisów. Każdy element i detal, został odpowiednio przygotowany, aby był bezpieczny dla właścicieli i na długo cieszył oko. Włoskie meble to gracja i elegancja – zaufało nam wielu gospodarzy. Nasze projekty z powodzeniem są częścią wyselekcjonowanych aranżacji w polskich wnętrzach. Wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości.

Image
BIURKA
Image
BARKI
Image
REGAŁY