ŁÓŻKA

Stylowe i nowoczesne łóżka do sypialni

Łóżko to właściwie najważniejszy element sypialni. Stanowi centrum wnętrza pod względem wielkości oraz funkcji. Z tego względu musi być jak najwyższej jakości, aby sen przebiegał bez jakichkolwiek niedogodności, a ranne wylegiwanie się lub nocne oglądanie filmów było tak komfortowe, jak to tylko możliwe. Dlatego warto wziąć pod uwagę kilka czynników, aby wybrać najlepszy model, dostosowany do potrzeb domowników.

Czytaj więcej…

Jak wybrać doskonałe łóżko do sypialni?

Pierwszym ważnym czynnikiem są wymiary łóżka. Muszą być dostosowane zarówno do wielkości sypialni, jak i potrzeb użytkowników. Zbyt duży mebel sprawi, że wnętrze stanie się ciasne, natomiast zbyt mały nie będzie w pełni komfortowy podczas snu.

Kolejny aspekt to materac. Jeśli gąbka jest zbyt miękka, użytkownikowi będzie trudno wstać z takiego łóżka. Ponadto w trakcie snu może mu towarzyszyć nieprzyjemne uczucie zapadania się. Natomiast jeśli materac będzie zbyt twardy, stanie się przyczyną bólów kręgosłupa, problemów z komfortowym ułożeniem się oraz częstymi zmianami pozycji w trakcie snu. To wszystko może stać się ostatecznie przyczyną nieprzespanych nocy. Zbyt cienka gąbka sprawi, że elementy ramy łóżka będą mocno odczuwalne przez plecy. Dlatego warto wybrać mebel o grubszym materacu, który posiada odpowiednią warstwę pianki.

Innym istotnym czynnikiem jest wygląd. Jeśli łóżko jest nieestetyczne, stanowi mało atrakcyjne i zachęcające miejsce do spania. Z tego względu warto wybrać model, który sprawi, że poranne wstawanie będzie przykrą koniecznością, a powrót pod kołdrę – największą przyjemnością. Zwłaszcza drewniane, klasyczne łóżka charakteryzują się eleganckim wyglądem. Dzięki miękkim kształtom, pięknym obiciom oraz wypolerowanej ramie takie egzemplarze stanowią doskonałą ozdobę każdej sypialni.

Łóżka stylowe drewniane – Limex Meble

Wiemy, jak ważny jest najwyższy komfort podczas snu. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz łóżka tapicerowane o niezwykłym, luksusowym charakterze. Prezentowane przez nas modele zostały wykonane w pięknym, klasycznym stylu, który jest ponadczasowy i niezwykle efektowny. Obicia stanowią najwyższej jakości, wytrzymałe materiały o miękkiej fakturze. Ramy tych stylowych łóżek do sypialni powstają tylko ze szlachetnych gatunków drewna. Pomalowane matową farbą czy pokryte lakierem w połysku – przez lata będą wyglądać nienagannie, stanowiąc ozdobę każdego wnętrza. Materace są grube, miękkie i sprężyste. Dzięki temu materiał dopasowuje się do kształtu ciała, odciąża kręgosłup oraz otula śpiącego, zapewniając mu komfortową noc.

Jeśli szukają Państwo idealnego, ekskluzywnego łóżka drewnianego do sypialni, zapraszamy do kontaktu. Wśród oferowanych przez nas możliwości znajduje się wybór gotowych modeli dostępnych w naszym salonie meblowym, sprowadzenie danego egzemplarza z Włoch, gdzie tamtejsi fachowcy doskonale znają się na swojej pracy bądź wykonanie stylowego łóżka do sypialni na specjalne zamówienie klienta. Możecie Państwo zdecydować, która opcja będzie najbardziej dogodna, i zapewnić sobie wiele nocy przespanych w komfortowych warunkach.

Dowiedz się więcej na temat mebli do sypialni do Limex Meble!

Image
SZAFY
Image
BIURKA
Image
BARKI