MEBLE DO KUCHNI

Stylowe meble kuchenne

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie, które nie tylko powinno dobrze się prezentować, ale przede wszystkim wyróżniać się swoją funkcjonalnością oraz ergonomią. Wybranie odpowiedniego umeblowania do tego pomieszczenia nie jest więc najłatwiejszym zadaniem, w którym jednak możemy Państwu pomóc. Oferujemy stylowe meble kuchenne drewniane, które są wykonywane z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Czytaj więcej…

Meble drewniane do kuchni – uniwersalne rozwiązanie

Drewno jest materiałem uniwersalnym, który dobrze prezentuje się w każdym wnętrzu. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie egzemplarze wykonane z wysokiej jakości gatunków tego surowca, dzięki czemu nie tylko doskonale się prezentują, ale także zaskakują swoją wytrzymałością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne. Drewniane meble kuchenne są oczywiście zabezpieczone, dzięki profesjonalnej obróbce doświadczonych ekspertów, stosujących również sprawdzone woski i lakiery. Dzięki temu drewno dobrze “znosi” wilgoć i łatwo zmywa się z niego zabrudzenia.

Dlaczego jeszcze warto wybrać nasze meble kuchenne? Stylowe produkty znajdujące się w naszych katalogach to często egzemplarze sprowadzane z Włoch – jesteśmy bezpośrednim importerem włoskich mebli. Z drugiej strony posiadamy w ofercie również stylowe meble kuchenne wykonywane w naszej polskiej stolarni. Nieraz proponujemy klientom wykonanie różnego rodzaju zabudów czy kompletów, które łączą importowane meble włoskie z naszymi rozwiązaniami. Podczas projektowania i wykonania kierujemy się trzema ważnymi aspektami – jakością, wzornictwem i ergonomią.

Meble na wymiar do kuchni – idealnie dopasowane do potrzeb

Decydując się na drewniane meble do kuchni, zawsze warto mieć możliwość dopasowania ich do konkretnego pomieszczenia. Wspomniana kuchnia jest bowiem wyjątkową przestrzenią, ponieważ w licznych szafkach i szufladach przechowuje się nieraz setki naczyń, dziesiątki garnków, kilogramy składników, multum akcesoriów i wiele więcej. W wielu przypadkach każdy centymetr powierzchni powinien być dobrze wykorzystany, dlatego tak wiele osób decyduje się na meble stylowe do kuchni na wymiar, gdyż dzięki temu pomieszczenie zostanie możliwie najbardziej ergonomicznie zaprojektowane. Nasze drewniane produkty zostały również wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniczne, na przykład hamujące szuflady o sporym udźwigu.

Meble stylowe do kuchni – elegancja w każdym calu

Stylowe meble kuchenne drewniane znajdujące się w naszej ofercie cechują się eleganckim, wysmakowanym, a nieraz wytwornym wzornictwem. Dzięki temu są idealnym rozwiązaniem do wnętrz o klasycznej stylistyce. Oczywiście, nasza oferta jest różnorodna, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować wiele wersji mebli kuchennych z drewna, spośród których na pewno znajdą Państwo egzemplarze spełniające Państwa wymagania. W razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami lub wizyty w salonie.

Image
SZAFY
Image
BIURKA
Image
BARKI