MEBLE DO HOTELI I RESTAURACJI

Stylowe meble hotelowe i do restauracji

Kiedy powstaje nowy hotel lub restauracja, jednym z aspektów, które zaprzątają uwagę właściciela, jest wystrój wnętrz. Dostępnych jest tyle kombinacji, że bardzo trudno się na którąś zdecydować. Jeśli osoba zarządzająca powstającym lokalem nie posiada własnej koncepcji, poszukiwania odpowiedniego stylu mogą potrwać tygodniami. Z jednej strony wydaje się to długo – jednak warto pamiętać, że poprzez dobór odpowiednich mebli restauracyjnych bądź hotelowych właściciel może wpłynąć na sposób myślenia klienta oraz odbiór lokalu i wrażenie, jakie robi on na odwiedzających. To z kolei wpływa znacząco na opinie o danym miejscu i powodzenie biznesu.

Czytaj więcej…

Dlaczego wybór mebli do restauracji i hotelu ma znaczenie?

Wybór stylowych mebli do hotelu lub restauracji jest niezwykle ważny z punktu widzenia zarówno właściciela obiektu, jak i klienta. Dobrze dobrane sprzęty oraz akcesoria znacząco wpływają na klimat miejsca, budują go, kierują odczucia odwiedzających na właściwe tory i świadczą o profesjonalizmie. Pierwsze wrażenie jest niezwykle nie tylko w kontaktach międzyludzkich – dotyczy również uczuć, jakie wywołuje lokal na klientach podczas pierwszych odwiedzin. Dobrze dobrane meble do hotelu lub restauracji pomogą sprawić, że klient zapamięta dane miejsce w pozytywny sposób i będzie chciał do niego wracać – w końcu zadbane, gustownie urządzone przestrzenie dużo lepiej zapadają w pamięć.

Nawet za pomocą tak prostych elementów jak krzesła czy stoliki można zacząć budować charakter restauracji lub hotelu, a co za tym idzie – określony sposób odbioru lokalu przez odwiedzających. Dzięki temu, gdy klient odwiedzi dane miejsce, będzie zachowywał się, odczuwał, a nawet myślał w konkretny sposób, który został mu delikatnie podsunięty dzięki klimatowi wnętrza.

Meble hotelowe – producent

W naszym salonie oferujemy stylowe meble hotelowe i restauracyjne, które dopasują się do każdego eleganckiego wnętrza. Wśród prezentowanych modeli znajdują się tapicerowane krzesła i fotele z różnokolorowymi obiciami. Oparcia oraz siedziska mogą mieć różne kształty, grubości i wymiary – projekt zależy od oczekiwań klienta. Fotele i krzesła posiadają siedziska obite w całości lub z pozostawionymi drewnianymi elementami.

Oferujemy również eleganckie stoliki, które wykonujemy w różnych kształtach i rozmiarach według życzenia klienta. Meble drewniane do restauracji oraz hotelu sprawiają, że wnętrze staje się bardziej przytulne. Zaokrąglone elementy nóg wyglądają doskonale, a połyskująca powierzchnia prezentuje się schludnie i elegancko.

Wysokiej klasy meble do hotelu i restauracji

Piękne, drewniane meble do hotelu lub restauracji są sprowadzane z Włoch bądź wytwarzane przez naszą firmę na miejscu. Istnieje także możliwość kupna od ręki modeli dostępnych w naszym salonie. Jeśli klient zdecyduje się na zamówienie mebli tapicerowanych do restauracji lub hotelu, czas oczekiwania na realizację wynosi około 6 tygodni. Wykonujemy modele w stylu klasycznym, jednak możemy również dodać im nieco nowoczesnego charakteru.

Jeśli szukają Państwo stylowych mebli do restauracji lub hotelu, które doskonale oddadzą elegancki, a zarazem przytulny charakter lokalu, zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi modelami. Jeśli mają Państwo własną wizję na to, jak powinno wyglądać idealne krzesło, fotel lub stolik do danego wnętrza, prosimy o kontakt.

Image
SZAFY
Image
BIURKA
Image
BARKI